Zwroty

Czas na zwrot lub wymianę produktów kupionych w sklepie internetowym ViSHAPE wynosi 14 dni od dnia otrzymania zamówienia.

Pamiętaj, że ponosisz bezpośrednie koszty zwrotu produktów. Ze względu na wymiary sprzętu wymagające wysyłki gabarytowej sklep internetowy ViSHAPE umożliwia zwrot towaru za pośrednictwem wskazanej przez siebie firmy spedycyjnej, koszt wysyłki zwrotnej to 120 zł (przesyłka krajowa).

Poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków:

Krok 1

Poinformuj obsługę sklepu o zamiarze zwrócenia zakupionych produktów.

 1. Warunkiem koniecznym uznania zwrotu jest poinformowanie o tym fakcie obsługi sklepu internetowego w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeśli zamówienie zostało podzielone na kilka przesyłek to data liczona jest od daty otrzymania ostatniego produktu.
 2. Zachęcamy do wydrukowania i wypełnienia formularza zwrotu, który zawiera wszelkie niezbędne do realizacji zwrotu. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania formularza - możesz również poinformować nas w innej formie (np. napisać formularz zwrotu odręcznie lub wysłać wszystkie niezbędne szczegóły mailowo).
 3. Pamiętaj, aby zwrócić produkt, należy przedstawić nam jego dowód zakupu (np. fakturę VAT, potwierdzenie zamówienia z numerem lub paragon) i przekazać nam informację o numerze seryjnym produktu.
 4. Możesz poinformować nas o zwrocie w następujący sposób:
  1. wysłać maila z informacją o odstąpieniu od umowy na adres: kontakt@vishape.pl
  2. poinformować nas listownie: Projekcja Sp z o.o., ul. Logistyczna 4, 55-040 Bielany Wrocławskie, z dopiskiem “sklep internetowy ViSHAPE”.

Krok 2

Oczekuj na kontakt z naszej strony.

 1. Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Tobą i umówimy odbiór produktów przez kuriera w dogodnym dla Ciebie terminie. Termin odbioru zwrotu przez kuriera będzie wynosił maksymalnie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 2. Na adres mailowy wskazany w formularzu zwrotu prześlemy Ci etykietę zwrotną, którą należy umieścić na odpowiednio przygotowanej przesyłce.

Krok 3

Bezpiecznie zapakuj produkt i oczekuj na kuriera.

 1. Produkty należy bezpiecznie zapakować w fabryczne pudełka. Do pudełka dołącz formularz zwrotu.
 2. Zwracane produkty powinny znajdować się w stanie niezmienionym (w takim samym stanie jak zostały zakupione).
 3. Produkty powinny być kompletne (zawierać m.in. akcesoria, instrukcję obsługi, opakowanie, styropiany mocujące) i nie noszące żadnych śladów użytkowania (rysy, zabrudzenia, pęknięcia, rozdarcia).
 4. Wydrukuj etykietę zwrotną, którą otrzymasz od nas w mailu i naklej ją na przesyłkę.

Krok 4

Otrzymaj zwrot środków

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki dokonamy zwrotu środków. Zwrot nastąpi tą samą metodą, którą dokonano płatności.