Dla kogo?

Od początkującego do profesjonalisty!

Rozpocznij spalanie tłuszczu i budowanie mięśni z serią SmartGym!

Kompleksowa baza ćwiczeń pozwoli Ci na wszechstronny trening całego ciała.

Dobierz tryb pracy idealny dla Ciebie:

Dla osób początkujących

trybstandardowy

Ten tryb znają wszyscy trenujący, którzy choć raz byli na siłowni. W trybie standardowym obciążenie ustalane jest tak, jak na zwykłej siłowni, gdzie dokłada się lub ściąga talerze na sztandze. W przypadku SmartGym jest to jednak o wiele wygodniejsze dzięki zastosowaniu cyfrowego obciążenia.

tryb standardowy

Dla kogo?

Ten tryb jest wykorzystywany głównie do kształtowania sylwetki i treningu siły mięśniowej. Jest to idealny wariant dla użytkowników, którzy wolą tradycyjne podejście do ćwiczeń siłowych, jednak cenią sobie wygodę i nowoczesność.

Dla osób średniozaawansowanych

trybwiosłowania

Początkowy opór jest stały, ale wraz ze wzrostem iprędkości ciągnięcia, urządzenie zwiększa opór. Przy różnych poziomach, nawet jeśli prędkość ciągnięcia jest taka sama, opór będzie inny. Opór na etapie odkładania jest niewielki i stały.

Odczucie ćwiczącego jest podobne do tego, znanego z popularnego na siłowniach Ergo Wioślarza. Im mocniej i szybciej wyciągniemy linkę tym większy będzie opór. Przy końcu ruchu wyciągania maszyna zwalnia opór na moment i wznawia go przy powrocie linek. Wymaga to większej kontroli linek pomiędzy wyciąganiem a ich powrotem do stacji.

tryb wiosłowania

Dla kogo?

Ten tryb można zastosować do treningu wytrzymałości mięśniowej, kiedy chcemy wykonać dużą liczbę powtórzeń lub pracować na czas.

trybelastyczny

W trybie elastycznym opór działa podobnie jak gumy oporowe i jest odczuwany podczas naciągania lin. Im dłuższe ćwiczenie, tym większy opór.

Tryb elastyczny odwzorowuje działanie gum oporowych. Obciążenie rośnie wprost proporcjonalnie do długości wyciągniętej linki. Im dalej wyciągnięta linka, tym szybciej (i z większą siłą) będzie wracać do stacji.

tryb elastyczny

Dla kogo?

Tryb elastyczny pozwala realizować specyficzny trening siłowy. Sprawdzi się świetnie jako element treningu mocy (szybkiego generowania siły).

Dla osób zaawansowanych

trybekscentryczny

W trybie ekscentrycznym urządzenia SmartGym stawiają większy opór podczas opuszczania linek niż podczas ich naciągania.

Odwzorowanie tego rodzaju treningu na siłowni lub w domu wymaga asysty jednej lub dwóch osób. Podczas wyciskania na ławeczce płaskiej, pomocnik podaje sztangę na wyprostowane ręce ćwiczącego. Ten ugina je pod obciążeniem, a następnie pomocnik ściąga sztangę, kiedy ćwiczący trzyma ją na ugiętych rękach przy klatce piersiowej.

tryb ekscentryczny

Dla kogo?

Ten tryb może być wykorzystywany do przeprowadzania zróżnicowanego treningu sportowego, gdzie szczególnie ważne jest zabezpieczenie przed kontuzjami, np. przy treningu rehabilitacyjnym.

Dla profesjonalistów

trybizokinetyczny

W tym trybie SmartGym dopasowuje obciążenie do prędkości ćwiczeń trenującego. Im szybciej wykonywany jest ruch, tym większe obciążenie zostaje nałożone. Innymi słowy: to ćwiczący, zmieniając dynamikę powtórzeń, decyduje o tym, z jakim obciążeniem ćwiczy. Taki tryb jest niemożliwy do odtworzenia przy zastosowaniu tradycyjnych sprzętów na siłowni.

tryb izokinetyczny

Dla kogo?

Tryb izokinetyczny wykorzystywany jest głównie do treningu siły dynamicznej, np. do poprawy wyskoku. Docenią go też osoby poszukujące nowych wyzwań i urozmaicenia w tradycyjnym treningu.

Wysoka jakość, bezpieczeństwo i wytrzymałość urządzenia SmartGym Pro zostały potwierdzone certyfikatem klasy S oraz H podczas badań przeprowadzonych przez polskie laboratorium Instytutu Badań i Certyfikacji.

Co to oznacza w praktyce?

Certyfikat klasy H oznacza, że jest on przeznaczony do użytku domowego, z kolei certyfikat klasy S oznacza, że sprzęt jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach treningowych, takich jak kluby fitness, studia treningowe, hotele czy ośrodki rehabilitacji.

Zobacz certyfikat

Dla domu

Ćwicz kiedy chcesz i jak chcesz!

SmartGym Pro dla kllientów indywidualnych

Dzięki SmartGym wykonasz kompleksowy, bezpieczny trening całego ciała nie wychodząc z domu. Trening mięśni brzucha, klatki, ramion pleców czy nóg - to wszystko jest możliwe z wykorzystaniem jednego urządzenia! Nie musisz już tracić czasu na dojazdy do siłowni czy centrum fitness, dostosowywać rozkładu swojego dnia pod trening, czy planu treningowego pod dostępność urządzeń na siłowni.

SmartGym to innowacyjna siłownia domowa, która wymaga niewielkiej przestrzeni, zarówno do wykonania treningu, jak i na przechowywanie urządzeń. Antypoślizgowe kółka SmartGym Pro umożliwiają bezpieczne przemieszczanie sprzętu między pomieszczeniami, dzięki czemu możesz ćwiczyć tam, gdzie lubisz.

Seria SmartGym została wykonana z dbałością o każdy szczegół i zachwyca najnowszym designem.

Intuicyjna, prosta obsługa SmartGym sprawia, że korzystanie ze sprzętu jest przyjazne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Pięć trybów pracy: izokinetyczny, ekscentryczny, standardowy, elastyczny i tryb wiosłowania pozwala wykonać wszechstronny trening osobom o różnych poziomach zaawansowania.

Dzięki profesjonalnej aplikacji SGPro z łatwością ułożysz własny plan treningowy, dopasowany do aktualnej formy.

*To powierzchnia, którą zajmuje złożona SmartGym Pro bez ławki do ćwiczeń.

Napisz do nas

Do biznesu

Mała – potężna siłownia!

SmartGym Pro do biznesu

Firmowa siłownia to idealny sposób na budowanie zdrowia i integrację pracowników. Jej stworzenie zazwyczaj wymaga nie tylko zakupu wielu urządzeń, ale także wyodrębnienia stałej, dużej powierzchni do ćwiczeń. Urządzenia z serii SmartGym są kompaktowe i mobilne, dzięki czemu z łatwością można wykorzystywać je w różnych pomieszczeniach.

Strefa fitness w hotelu lub pensjonacie to doskonałe uzupełnienie oferty, które podkreśla wyjątkowość obiektu oraz umożliwia gościom aktywne spędzanie czasu. Ponadto dostęp do siłowni istotnie wpływa na prestiż i reputację hotelu oraz wyróżnienie jego oferty na tle konkurencji.

SmartGym to innowacyjny sprzęt treningowy, który stanowi idealne rozwiązanie dla biznesu, zarówno jako wyposażenie siłowni w firmie, jak i hotelu. SmartGym zastępuje 5 podstawowych urządzeń dostępnych na siłowni, dlatego pracownicy czy goście hotelowi mogą przeprowadzić pełny trening wykorzystując tylko jedno urządzenie.

Najnowsza technologia, intuicyjna obsługa i dostęp do bezpłatnej aplikacji treningowej powodują, że korzystanie ze SmartGym jest niezwykle proste. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że zmieści się on w każdym, nawet niewielkim biurze, hotelu czy pensjonacie. Dodatkowo urządzenia z serii SmartGym są mobilne, a uniwersalne kółka antypoślizgowe w SmartGym Pro umożliwiają jego bezpieczne przemieszczanie między pomieszczeniami.

Skontaktuj się z nami

Dla ambasadorów

 

SmartGym Pro dla ambasadorów

Odkryj swoją pasję i zacznij zarabiać dodatkowo z ViSHAPE!

Sprawdź

Dla trenerów

Jedno urządzenie - kompleksowy trening całego ciała!

SmartGym Pro dla trenerów

SmartGym Pro to wielofunkcyjna stacja treningowa, która umożliwia kompleksowy trening całego ciała na niewielkiej przestrzeni. Sprzęt waży niecałe 40 kg, jest mobilny i kompaktowy, dzięki czemu możesz wykorzystywać go zarówno w siłowni, jak i podczas treningów u klienta.

W urządzeniu zastosowano inteligentne obciążenie - tzw. „cyfrowy ciężar”, który umożliwia precyzyjną modyfikację obciążenia w zależności od potrzeb - od 0,5 kg do 65 kg na każdą stronę. Pięć trybów pracy: izokinetyczny, ekscentryczny i standardowy pozwala rozwijać różne rodzaje siły mięśniowej: od treningu sylwetkowego i wytrzymałości mięśniowej po maksymalną siłę ekscentryczną czy moc.

Dzięki wymiennym uchwytom możesz wykonywać ćwiczenia unilateralne (jednostronne) jak i bilateralne (obustronne), co stwarza praktycznie nieograniczone możliwości wariacji ćwiczeń.

Pas biodrowy z doczepionymi linkami pozwala na wykonanie niemal wszystkich ćwiczeń z obciążeniem na dolną połowę ciała. Co istotne - jest to możliwe bez konieczności wchodzenia pod sztangę oraz trzymania w dłoniach innych obciążeń, z którymi Twój Klient mógłby poczuć się niepewnie.

Nawiąż z nami współpracę