Od początkującego do profesjonalisty

Rozpocznij spalanie tłuszczu i budowanie mięśni ze SmartGym Pro!

Kompleksowa baza ćwiczeń pozwoli Ci na wszechstronny trening całego ciała!
Dobierz tryb pracy idealny dla Ciebie:

dla początkującychtryb standardowy

tryb standardowy

Ten tryb znają wszyscy użytkownicy, którzy choć raz byli na siłowni. W trybie standardowym opór podczas naciągania oraz opuszczania linek jest stały, a obciążenie ustalane jest analogicznie, jak na zwykłej siłowni, gdzie dokłada się lub ściąga talerze na sztandze.

W przypadku SmartGym Pro jest to o wiele wygodniejsze dzięki zastosowaniu cyfrowego obciążenia.

Dla kogo?

Ten tryb jest wykorzystywany głównie do kształtowania sylwetki i treningu siły mięśniowej. Jest to idealny wariant dla użytkowników, którzy wolą tradycyjne podejście do ćwiczeń siłowych, jednak cenią sobie wygodę i nowoczesność.

dla zaawansowanychtryb ekscentryczny

tryb ekscentryczny

W trybie ekscentrycznym SmartGym Pro stawia większy opór podczas opuszczania linek niż podczas ich naciągania, co nie jest takie proste do uzyskania na tradycyjnym sprzęcie.

Odwzorowanie tego rodzaju treningu na siłowni lub w domu wymaga asysty jednej lub dwóch osób Podczas wyciskania na ławeczce płaskiej, pomocnik podaje sztangę na wyprostowane ręce ćwiczącego. Ten ugina je pod obciążeniem, a następnie pomocnik ściąga sztangę, kiedy ćwiczący trzyma ją na ugiętych rękach przy klatce piersiowej. Ten proces powtarzany jest zadaną liczbę razy. Samodzielnie nie można takiego ćwiczenia przeprowadzić.

Dla kogo?

Ten tryb może być wykorzystywany do przeprowadzania zróżnicowanego treningu sportowego, gdzie szczególnie ważne jest zabezpieczenie przed kontuzjami, np. przy treningu rehabilitacyjnym. Docenią go osoby chcące ćwiczyć, lecz obawiające się o kontuzje lub wracające do zdrowia po urazach.

dla profesjonalistówtryb izokinetyczny

tryb izokinetyczny

W tym trybie SmartGym Pro dopasowuje obciążenie do prędkości ćwiczeń trenującego. Im szybciej wykonywany jest ruch, tym większe obciążenie zostaje nałożone. Innymi słowy: to ćwiczący, zmieniając dynamikę swoich powtórzeń, decyduje o tym, jaki ciężar dostarcza mu urządzenie. Szybki początek serii zapewnia odpowiednio większe obciążenie, a pod koniec, kiedy sił już nieco mniej, wolniejszy ruch zmniejsza ciężar nie nadwyrężając mięśni. Taki tryb jest niemożliwy do odtworzenia przy zastosowaniu tradycyjnych sprzętów na siłowni.

Dla kogo?

Tryb izokinetyczny wykorzystywany jest głównie do treningu siły dynamicznej, np. do poprawy wyskoku.

Docenią go też osoby poszukujące nowych wyzwań i urozmaicenia w tradycyjnym treningu.

Dla domu

Ćwicz kiedy chcesz i jak chcesz!

SmartGym Pro dla kllientów indywidualnych

Dzięki SmartGym Pro wykonasz kompleksowy, bezpieczny trening całego ciała nie wychodząc z domu. Trening mięśni brzucha, klatki, ramion pleców czy nóg - to wszystko jest możliwe z wykorzystaniem jednego urządzenia! Nie musisz już tracić czasu na dojazdy do siłowni czy centrum fitness, dostosowywać rozkładu swojego dnia pod trening, czy planu treningowego pod dostępność urządzeń na siłowni.

Montaż wielkiej siłowni w Twoim domu nie będzie już problemem! SmartGym Pro to innowacyjna siłownia domowa, która wymaga niewielkiej przestrzeni, zarówno do wykonania treningu, jak i na przechowywanie. Antypoślizgowe kółka umożliwiają bezpieczne przemieszczanie sprzętu między pomieszczeniami, dzięki czemu możesz ćwiczyć tam, gdzie lubisz.

Stacja treningowa SmartGym Pro została wykonana z dbałością o każdy najmniejszy szczegół i najnowszy design.

Intuicyjna, prosta obsługa SmartGym Pro sprawia, że korzystanie ze sprzętu jest przyjazne zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Trzy tryby pracy: izokinetyczny, ekscentryczny i standardowy pozwalają wykonać wszechstronny trening osobom o różnych poziomach zaawansowania.

Dzięki profesjonalnej aplikacji SGPro z łatwością ułożysz własny plan treningowy, dopasowany do aktualnej formy.

*To powierzchnia, którą zajmuje złożona SmartGym Pro bez ławki do ćwiczeń.

Napisz do nas

Wysoka jakość, bezpieczeństwo i wytrzymałość urządzenia SmartGym Pro zostały potwierdzone certyfikatem klasy S oraz H podczas badań przeprowadzonych przez polskie laboratorium Instytutu Badań i Certyfikacji.

Co to oznacza w praktyce?

Certyfikat klasy H oznacza, że jest on przeznaczony do użytku domowego, z kolei certyfikat klasy S oznacza, że sprzęt jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach treningowych, takich jak kluby fitness, studia treningowe, hotele czy ośrodki rehabilitacji.

Zobacz certyfikat

Dla biznesu

Mała – potężna siłownia!

SmartGym Pro dla biznesu

Firmowa siłownia to idealny sposób na budowanie zdrowia i integrację pracowników. Jej stworzenie zazwyczaj wymaga nie tylko zakupu wielu skomplikowanych urządzeń, ale także wyodrębnienia stałej, dużej powierzchni biurowej. Zestaw SmartGym Pro jest kompaktowy i mobilny, dzięki czemu z łatwością można wykorzystywać go w różnych pomieszczeniach.

Strefa fitness w hotelu czy pensjonacie to doskonałe uzupełnienie oferty, które podkreśla wyjątkowość obiektu oraz umożliwia gościom aktywne spędzanie czasu. Ponadto dostęp do siłowni istotnie wpływa na prestiż i reputację hotelu oraz wyróżnienie jego oferty na tle konkurencji.

SmartGym Pro to innowacyjny sprzęt treningowy, który stanowi idealne rozwiązanie dla biznesu, zarówno jako wyposażenie siłowni w firmie, jak i hotelu. SmartGym Pro zastępuje 5 podstawowych urządzeń dostępnych na siłowni, dlatego pracownicy czy goście hotelowi mogą przeprowadzić pełny trening wykorzystując tylko jedno urządzenie.

Najnowsza technologia, intuicyjna obsługa i dostęp do bezpłatnej aplikacji treningowej powodują, że korzystanie z SmartGym Pro jest niezwykle proste. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że zmieści się on w każdym, nawet niewielkim biurze, hotelu czy pensjonacie. Dodatkowo SmartGym Pro jest mobilny, a uniwersalne kółka antypoślizgowe umożliwiają jego bezpieczne przemieszczanie między pomieszczeniami.

Skontaktuj się z nami

Dla trenerów

Jedno urządzenie - kompleksowy trening całego ciała!

SmartGym Pro dla trenerów

SmartGym Pro to wielofunkcyjna stacja treningowa, która umożliwia kompleksowy trening całego ciała na niewielkiej przestrzeni. Sprzęt waży niecałe 40 kg, jest mobilny i kompaktowy, dzięki czemu możesz wykorzystywać go zarówno w siłowni, jak i podczas treningów u klienta.

W urządzeniu zastosowano inteligentne obciążenie - tzw. „cyfrowy ciężar”, który umożliwia precyzyjną modyfikację obciążenia w zależności od potrzeb - od 0,5 kg do 60 kg na każdą stronę. Trzy tryby pracy: izokinetyczny, ekscentryczny i standardowy pozwalają rozwijać różne rodzaje siły mięśniowej: od treningu sylwetkowego i wytrzymałości mięśniowej po maksymalną siłę ekscentryczną czy moc.

Dzięki wymiennym uchwytom możesz realizować ćwiczenia unilateralne (jednostronne) jaki bilateralne (obustronne), co stwarza praktycznie nieograniczone możliwości wariacji ćwiczeń.

Pas biodrowy z doczepionymi linkami pozwala na wykonanie praktycznie wszystkich ćwiczeń na dolną połowę ciała z obciążeniem. Co istotne - jest to możliwe bez konieczności wchodzenia pod sztangę oraz trzymania w dłoniach innych obciążeń, z którymi Twój Klient mógłby poczuć się niepewnie.

Nawiąż z nami współpracę