Aplikacja SGPro

Twój osobisty trener zawsze pod ręką!

SGPro to personalizowana aplikacja, którą możesz połączyć z urządzeniem za pomocą Bluetooth, dzięki czemu Twój osobisty trener będzie zawsze pod ręką. Dzięki profesjonalnej aplikacji z łatwością ułożysz swój własny plan treningowy, który dopasowany będzie do Twojej aktualnej formy.

Przed pierwszym treningiem zajrzyj do specjalnie przygotowanej Strefy Nowicjusza. Znajdziesz tam podstawowe funkcjonalności urządzenia SmartGym Pro. Poznaj dostępne tryby pracy i zdecyduj, który z nich odpowiada Twojej sprawności i wytrzymałości. Opis dołączonych akcesoriów pomoże Ci rozpocząć przygodę ze SmartGym Pro.

Korzystając z imponującej bazy przygotowanych kursów treningowych zadbasz o skuteczność wykonywanych ćwiczeń. Każdy z nich składa się ze wstępnej rozgrzewki, treningu właściwego i wyciszenia.

Kompleksowe plany treningowe dostosowane są do wszystkich partii mięśniowych. Każde ćwiczenie zawiera opis i krótkie wideo obrazujące prawidłowy sposób jego wykonania. Plany treningowe podzielone są na poziomy zaawansowania: początkujący, zaawansowany i profesjonalny.

Aplikacja SGPro
Pobierz w App Store Pobierz z Google Play
SmartGym Pro na telefon

Chcesz stworzyć własny plan treningowy?

Dobrze trafiłeś.

Wystarczy wybrać ćwiczenia i wpisać je na stworzoną listę w aplikacji.

W każdej chwili możesz przejrzeć swoją aktywność. W zakładce Historia treningów masz możliwość zweryfikowania każdego wykonanego treningu. Możesz zobaczyć:

  • rodzaj wykonywanego ćwiczenia,
  • wielkość obciążenia,
  • liczbę spalonych kalorii.

Wybierz cel treningowy na dany tydzień i śledź swoje postępy.