Recenzje

Natalia Kujawa

Product Manager sprzętu SmartGym Pro

Wprowadzając SmartGym Pro na rynek zależało nam na stworzeniu niewielkiego i prostego w obsłudze urządzenia dającego ogromne możliwości treningowe. Śmiało mogę stwierdzić, że to założenie zostało spełnione!

Zestaw SmartGym Pro składa się z kompaktowej stacji treningowej, akcesoriów oraz ławki, które dają możliwość wykonania ponad 200 ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, można nim sterować za pomocą pokrętła na urządzeniu lub z poziomu aplikacji.

Pamiętam, że na początku mojej drogi z treningami zależało mi na uzyskaniu profesjonalnej wiedzy na temat poprawności wykonywanych ćwiczeń. Takie wsparcie daje SmartGym Pro z rewelacyjną aplikacją, co szczególnie docenią osoby, które chcą ćwiczyć same w domu. Aplikacja SGPro zawiera kompleksowe plany treningowe, dostosowane do wszystkich partii mięśniowych, a każde ćwiczenie zawiera opis i krótkie wideo przedstawiające w jaki sposób je wykonać.

Polecam SmartGym Pro osobom poczatkującym i zaawansowanym. A także firmom, hotelom czy klubom fitness, którym zależy na profesjonalnym sprzęcie treningowym.

Patryk Krawczyk

trener personalny

Na co dzień pracuję ze sportowcami różnych dyscyplin w zakresie treningu motorycznego, a także amatorami sportu. W przypadku tej drugiej grupy skupiam się na poprawie ogólnej kondycji fizycznej, treningu sylwetkowym, redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej, czy wsparciu procesu rehabilitacji po urazach. Moje treningi są „szyte na miarę” czyli dostosowane do konkretnej osoby i celu.

W SmartGym Pro bardzo ważne jest dla mnie to, że posiada szeroki zakres regulacji obciążenia, co umożliwia trening zarówno osobom początkującym jak i zaawansowanym.

Dzięki wymiennym uchwytom możliwy jest wszechstronny trening, podobnie jak z tradycyjnym sprzętem na siłowni. Za dużą zaletę SmartGym Pro uważam możliwość mechanicznego dostosowywania obciążenia przy użyciu jednego pokrętła (bez dźwigania dodatkowych ciężarów).

Poza uchwytami znanymi z klasycznych wyciągów takich jak: sztanga, krótki drążek i uchwyt jednostronny - SmartGym Pro posiada również pas biodrowy z możliwością doczepienia linek. Taka forma pozwala pracować z większym obciążeniem bez osiowego obciążania kręgosłupa (np. przy przysiadach) osobom, które mają tego typu zalecenia.

Polecam SmartGym Pro jako wyposażenie siłowni, klubów sportowych, siłowni w firmach czy hotelach oraz do użytku domowego.

Kamila Gulińska

współwłaścicielka firmy motoryzacyjnej

Sport od zawsze towarzyszy mi w życiu. Lubię chodzić na siłownię, bo lubię po prostu tu być, lubię pracę nad własną sylwetką i to uczucie, że po ćwiczeniach czuję się po prostu lepiej. Niekiedy zdarzają się jednak dni, że nie mam czasu wyjść z domu - a nie chcę ominąć treningu. Wtedy przychodzi z pomocą SmartGym Pro, dzięki któremu mogę wykonać pełny trening w domu na niewielkiej przestrzeni.

Podczas treningu na siłowni korzystam z kilku urządzeń, które zajmują sporo miejsca i początkowo ich samodzielna obsługa była dla mnie dość skomplikowana. W przypadku SmartGym Pro wystarczy jedno proste urządzenie, aby wykonać kompleksowy trening całego ciała. Według mnie to bardzo ważne w szczególności dla osób, które nie chcą lub nie mogą przeznaczyć dużej powierzchni na pełnowymiarową siłownię domową.

Maciej Jasik - pasjonat sportu i sztuk walki

Maciej Jasik

pasjonat sportu i sztuk walki

Sport i sztuki walki to coś, bez czego nie mógłbym żyć, dlatego regularny trening jest dla mnie niezwykle ważny. Mimo intensywnego trybu życia, zawsze staram się znaleźć czas na trening. Praca nad sylwetką i rozwój umiejętności sportowych przynosi mi sporo satysfakcji, dlatego też chętnie testuję nowe rozwiązania treningowe, poznaję nowe dyscypliny.

Mam okazję korzystać ze SmartGym Pro w siłowni i nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczony tym, że tak niewielkie urządzenie umożliwia zaawansowane ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe. Uważam, że to bardzo dobre uzupełnienie sprzętu treningowego właśnie na siłowni komercyjnej, w firmie czy hotelu – wszędzie tam, gdzie jest spora liczba osób a ograniczone sprzęty. Dzięki tej stacji treningowej można wykonać praktycznie cały trening w jednym miejscu.

Melania Murmyło-Duc

właścicielka butiku odzieżowego

Jestem mamą na pełen etat, prowadzę także butik odzieżowy online. Jestem bardzo zorganizowana i z racji wielu obowiązków cenię sobie wolny czas. Trenuję regularnie od 10 lat, aktualnie ćwiczę 4 razy w tygodniu i skupiam się na trenowaniu dolnych części ciała. Aktywność fizyczna jest w moim życiu bardzo ważna, daje mi możliwość pobycia samej z sobą. Uważam że trening to też świetny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków.

Moja wcześniejsza siłownia w domu była bardzo duża, miała sporo elementów (sztangi, hantle) i zajmowała cały pokój. Zaletą stacji treningowej SmartGym Pro jest to, że cały sprzęt, który potrzebowałam wcześniej do wykonania treningu, teraz jest w jednym niewielkim urządzeniu. Bardzo doceniam to, że jest on mobilny, więc mogę ćwiczyć z w każdym pomieszczeniu mojego domu. SmartGym Pro ma elegancki design, co powoduje, że z jednej strony zwraca na siebie uwagę, a z drugiej - pasuje do wystroju mojego mieszkania. Jest po prostu ładny, elegancki i porządny.

SmartGym Pro polecam osobom, które chcą mieć niewielką, ale funkcjonalną siłownię w domu.

Grzegorz Mnich

dyrektor zarządzający cyberbezpieczeństwem w banku

Rozpocząłem aktywność fizyczną 2 lata temu na siłowni pod okiem trenera personalnego, który wspierał mnie od początku i przygotowywał odpowiednie plany treningowe. Teraz, z racji zajmowanego stanowiska i braku czasu, częściej trenuję w domu.

Jestem dyrektorem zarządzającym cyberbezpieczeństwem w jednym z największych banków w Polsce. W naszej branży mówimy, że cyberprzestępcy nie śpią, dlatego bardzo trudno jest mi zaplanować tydzień, czy nawet kolejny dzień. Aby nie omijać treningów z tego powodu, postanowiłem w pełni dopasować ćwiczenia pod mój plan dnia i przetestować stację treningową SmartGym Pro w domu.

SmartGym Pro to proste urządzenie do samodzielnych treningu. W zasadzie jedno pokrętło daje dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji, które umożliwiają przeprowadzenie kompleksowych ćwiczeń. Pomocna jest też dla mnie aplikacja, w której znajduję filmy instruktażowe i plany treningowe.

Polecam SmartGym Pro w szczególności osobom, którym zależy na czasie lub które chcą ćwiczyć w domu, zamiast na siłowni.